Long term rental

Dlouhodobý pronájem do komerčních provozů

Hledáte něco, co dokáže přilákat nové zákazníky a ty stávající překvapit? Závodní simulátor je přesně to, co hledáte. RACE CLUB nabízí simulátory k dlouhodobému pronájmu po celé České republice i do zahraničí. Naše řešení poskytuje maximální zážitek a spolehlivost. Kontaktujte nás a my se postaráme o vše ostatní. Samozřejmostí je plná servisní podpora a vzdálená správa po celou dobu pronájmu.

Servis a podpora

Po celou dobu pronájmu je Vám k dispozici naše technická podpora na telefonu s možností vzdáleného připojení k PC v případě nutného servisního zásahu. Součástí pronájmu jsou také pravidelné a bezplatné aktualizace software, rozšiřování nabídky vozů a tratí a v neposlední řadě také hardwarová optimalizace simulátoru. Pro případ selhání hardware garantujeme výměnu do pěti pracovních dní.

Podmínky pronájmu

Smlouvu o dlouhodobém pronájmu simulátoru je možné uzavřít na dobu minimálně tří měsíců. Při podpisu smlouvy se skládá vratná kauce ve výši 10 000Kč nebo 20 000Kč v závislosti na vybraném modelu simulátoru a na nájemce přechází hmotná zodpovědnost. Doprava simulátoru na místo určení je zpoplatněna ve výši 10Kč/km. Proškolení obsluhy simulátoru je zdarma. Poskytneme rady a tipy ohledně cenové politiky, propagace a samotného provozu.

Simulátor ROOKIE 

Základ naší nabídky představuje model ROOKIE, který je určen pro náruživé hráče závodních titulů, kteří touží po jednoduchém, robustním a spolehlivém kokpitu.

podrobnosti

  • vizualizace na 32″ 100Hz LED LCD
  • kvalitní závodní volant se zpětnou vazbou s možností řazení pádly, kovové pedály – brzda, spojka, plyn
  • 2.1 audio soustava

cena 4 900 Kč / měsíc

kauce: 10 000 Kč

Simulátor RACE CENTER 

Tento model je navržen speciálně pro komerční využití v závodních centrech s důrazem na maximální spolehlivost a zážitek.

podrobnosti

  • panoramatická vizualizace na třech 40″ LED LCD 100Hz obrazovkách
  • profesionální pedály s ultrarobustním designem, tlakové snímání brzdy pro přirozené a přesné dávkování
  • výkonná 500W 5.1 audio soustava s DTS a dálkovým ovládáním

cena: 7 900 Kč / měsíc

kauce: 20 000 Kč