Pronájem na akce

Vybočte z řady

Ať už vystavujete na veletrhu, pořádáte okruhový den, nebo teambuilding, své hosty vždy překvapíte a nadchnete. Náš simulátor budí vždy velkou pozornost. Díky unikátnímu kompaktnímu řešení pro vás dokážeme tento adrenalinový zážitek ze světa motorsportu uspořádat téměř kdekoliv.

Svěřte se do rukou profesionálů

Kromě dopravy simulátorů na jakékoliv místo zajistíme také příjemnou a zkušenou obsluhu, která se postará nejen o běh simulátoru, ale také poradí se správnou technikou jízdy a poskytne zajímavé informace o vozech a tratích. Rádi pro vás zorganizujeme závody nebo soutěž o nejrychlejší kolo a zajistíme ceny pro vítěze. Užijte si prvotřídní služby.

Televize ve vaší režii

Vaše logo nebo slogan umístíme na různá místa na vybraném závodním okruhu tak, aby měl každý vaši společnost neustále na očích. Vyberte si jakýkoliv vůz z naší nabídky a my pro vás vytvoříme jedinečný design. V kombinaci s umístěním Vašeho loga na bočnice simulátoru, které jsou vidět i na fotografiích vytvoříte nepřehlédnutelnou a hlavně nezapomenutelnou reklamu!

Propagujte svoji značku

Vaše logo nebo slogan umístíme na různá místa na vybraném závodním okruhu tak, aby měl každý vaši společnost neustále na očích. Vyberte si jakýkoliv vůz z naší nabídky a my pro vás vytvoříme jedinečný design.