Reference

reffoto68

Masarykuv okruh Radiožurnál

RACE CLUB s potěšením oznamuje, že byl součástí speciálního natáčení pořadu Motorsport, který se věnoval nahlédnutí do světa závodní simulace, která se stává nezbytnou součástí přípravy jezdců různých disciplín motorsportu.

reffoto62

Hello Inovation Praha

Dva simulátory RACE CLUB na eventu, který pro svého zákazníka pořádala společnost Hello Inovation. Účastníci ocenili možnost svézt se se závodním vozem v našich profesionálních simulátorech.

reffoto69

Suri Praha

V pojišťovně Suri zkusili v rámci “Dne otevřených dveří” pořádně šlápnout na plyn. Akce se vydařila my dostali pochvalu: Díky klukům z RACE CLUB za skvělý zážitek a 100% servis!

reffoto70

Diebold Nixdorf Plzeň Kalikovský mlýn

Slovy pořadatele: Skvělý zážitek, perfektní odreagování, zajímavé zpestření vánočního večírku a pochvalu za výbornou organizaci.

Pořad Motorsport

RACE CLUB s potěšením oznamuje, že byl součástí speciálního natáčení pořadu Motorsport, který se věnoval nahlédnutí do světa závodní simulace, která se stává nezbytnou součástí přípravy jezdců různých disciplín motorsportu.

Linde Havlíčkův Brod

Partner společnosti Linde pořádal ve své provozovně v Havlíčkově Brodě den otevřených dveří pro své zákazníky. Počasí nám přálo a celá akce se povedla.

Dagros Kostomlaty

Pro společnost Dagros jsme již tradičně přivezli simulátor, abychom pobavili její zaměstnance na pravidelné letní zábavní akci pro zaměstnance a jejich rodiny.

Zámek Hrubá Skála P.J. Art

Naše simulátoru dobře zapadli i do zámeckého prostředí oblíbené turistické destinace severních Čech na Hrubé Skále.

H&B Group s.r.o.

Společnost H&B Group pravidelně pořádá pro své zákazníky Open House, který se tentokrát konal na Ostravské pobočce. Přítomnost simulátoru RACE CLUB si všichni pochvalovali.

Autocentrum Jan Šmucler

Další volání po zábavě za volantem přišlo z největšího autocentra v západních čechách – Autocentrum Jan Šmucler s.r.o. v Plzni. A hosté akce si opět jízdu v našich špičkových simulátorech užívali plnými doušky.

Euromaster Brno

Na akci Euromaster – pneumatiky a servis vozidel, kde se mimo jiné soutěžilo o nejrychlejší přezutí auta, se ukázalo, že krom práce na dílně umějí vzít soutěžící také volant pěkně do ruky a mnohé byla radost při jejich počínání na trati sledovat.

NH CAR

Od 16.3. do 16.4. se v autosalonu NH Car soutěžilo na našem simulátoru o zapůjčení nového vozu na týden. Svezla se i Martina Sáblíková. 🙂 Díky velikému zájmu a skvělým ohlasům veřejnosti na náš simulátor se společnost NH Car rozhodla po této akci pro své potřeby simulátor odkoupit.