Nabídka

Pronájem závodních simulátorů

Plánujete team building, výstavu, nebo párty? Dopřejte svým obchodním partnerům, kolegům a přátelům jedinečný zážitek. Nabízíme moderní a bezpečnou zábavu pro každý event – simulátory přivezeme na vaši akci, připravíme soutěž a zajistíme věcné ceny.

Zviditelněte maximálně svou společnost či značku! Na přání simulátory nastrojíme do vašich barev, vytvoříme pro vás unikátní design vybraných vozů a na trať umístíme reklamní bannery. Vozy a tratě uschováme a můžete je bezplatně použít pro další akce.

Jízda v závodním simulátoru

Jízda pro veřejnost

Vyzkoušejte si jaké to je řídit okruhový nebo rallye speciál. Vyzvěte kamaráda a užijte si závody na reálných tratích. Simulátory jsou propojené a umožňují svádět souboje přímo na trati. Jednotlivci si mohou nerušeně užít závod s časem nebo UI jezdci.

Trénink pro závodníky

Závodníkům nabízíme komplexní tréninkový program, který zahrnuje speciální naladění vozu, individuální nastavení simulátoru a také možnost vytvoření virtuální kopie jejich vozu. Trénink na simulátoru je efektivní způsob jak získat výhodu před konkurencí.

Prodej závodních simulátorů

Vyberte si ze stávajících modelů, nebo si simulátor nakonfigurujte přesně podle svých představ. V nabídce je celá řada kvalitních a prověřených komponent z celého světa i vlastní produkce. Naší prioritou je připravit vám prvotřídní produkt.

Rádi pro vás vytvoříme kokpit na míru nebo připravíme speciální design kokpitu, fantazii se meze nekladou. Samozřejmostí je prvotřídní zákaznický servis. Simulátor dovezeme přímo k vám, kde vás seznámíme s jeho ovládáním.