nimč

Simulátor jako příprava na závody

Jak dobrou přípravou na závodní okruh může být simulátor? Na tuto otázku nám může dát odpověď letošní premiérová ostrá sezóna mladého talentovaného jezdce Václava Nimče.
 
 

Hyundai Šrámek - Plzeň

20181124_092255

Vyhlášení Carbonia - Špindlerův Ml.

carboniacup-logo

Bontaz - Kladno

Bontaz

Casino Imperator

Imperator

Ford Autobond - Offroad park

Autobond

Besip - Praha Chuchle

BESIP

Polygon Maxcars - Aston Martin

Aston Martin

Steakhouse Soběsuky - oslava

Soběsuky

Vanguard Praha

Vanguard2

Yashica show truck

Yashica

Lukas Motorsport

Lukas

Simulátor na polygonu Maxcars

Max

H&B Group s.r.o.

H&B Group

Automotodrom Brno

20180524_112719
AV CAR Praha

AV CAR Peugeot Praha

Simulátor RACE CLUB posloužil jako zábava pro hosty autosalonu AV CAR Peugeot v pražských Dejvicích. Účastníci soutěžili o zajímavé ceny, hlavní výhrou byl vůz Peugeot na celý víkend. Bylo nám potěšením a děkujeme za spolupráci.

Burger Festival

Burger Festival

Na letošním Burger festivalu prezentoval své sponzory dakarský závodník Lukáš Kvapil. Simulátor RACE CLUB nemohl na takovém stánku chybět. Návštěvníci festivalu se skvěle pobavili, zasoutěžili si o atraktivní ceny a svezlse samozřejmě i Lukáš a jeho kolegové z týmu.

reffoto68

Masarykuv okruh Radiožurnál

RACE CLUB s potěšením oznamuje, že byl součástí speciálního natáčení pořadu Motorsport, který se věnoval nahlédnutí do světa závodní simulace, která se stává nezbytnou součástí přípravy jezdců různých disciplín motorsportu.

reffoto62

Hello Inovation Praha

Dva simulátory RACE CLUB na eventu, který pro svého zákazníka pořádala společnost Hello Inovation. Účastníci ocenili možnost svézt se se závodním vozem v našich profesionálních simulátorech.

reffoto69

Suri Praha

V pojišťovně Suri zkusili v rámci “Dne otevřených dveří” pořádně šlápnout na plyn. Akce se vydařila my dostali pochvalu: Díky klukům z RACE CLUB za skvělý zážitek a 100% servis!

reffoto70

Diebold Nixdorf Plzeň Kalikovský mlýn

Slovy pořadatele: Skvělý zážitek, perfektní odreagování, zajímavé zpestření vánočního večírku a pochvalu za výbornou organizaci.

Pořad Motorsport

RACE CLUB s potěšením oznamuje, že byl součástí speciálního natáčení pořadu Motorsport, který se věnoval nahlédnutí do světa závodní simulace, která se stává nezbytnou součástí přípravy jezdců různých disciplín motorsportu.

Linde Havlíčkův Brod

Partner společnosti Linde pořádal ve své provozovně v Havlíčkově Brodě den otevřených dveří pro své zákazníky. Počasí nám přálo a celá akce se povedla.

Dagros Kostomlaty

Pro společnost Dagros jsme již tradičně přivezli simulátor, abychom pobavili její zaměstnance na pravidelné letní zábavní akci pro zaměstnance a jejich rodiny.

Zámek Hrubá Skála P.J. Art

Naše simulátoru dobře zapadli i do zámeckého prostředí oblíbené turistické destinace severních Čech na Hrubé Skále.

H&B Group s.r.o.

Společnost H&B Group pravidelně pořádá pro své zákazníky Open House, který se tentokrát konal na Ostravské pobočce. Přítomnost simulátoru RACE CLUB si všichni pochvalovali.

Autocentrum Jan Šmucler

Další volání po zábavě za volantem přišlo z největšího autocentra v západních čechách – Autocentrum Jan Šmucler s.r.o. v Plzni. A hosté akce si opět jízdu v našich špičkových simulátorech užívali plnými doušky.

Euromaster Brno

Na akci Euromaster – pneumatiky a servis vozidel, kde se mimo jiné soutěžilo o nejrychlejší přezutí auta, se ukázalo, že krom práce na dílně umějí vzít soutěžící také volant pěkně do ruky a mnohé byla radost při jejich počínání na trati sledovat.

NH CAR

Od 16.3. do 16.4. se v autosalonu NH Car soutěžilo na našem simulátoru o zapůjčení nového vozu na týden. Svezla se i Martina Sáblíková. 🙂 Díky velikému zájmu a skvělým ohlasům veřejnosti na náš simulátor se společnost NH Car rozhodla po této akci pro své potřeby simulátor odkoupit.

Domo Elektro

Že jsou naše simulátory zábava pro všechny věkové kategorie jsme si opět ověřili v Hotelu Luna u Ledče nad Sázavou, kde závodili jak ti nejmejší, tak i jejich rodiče a prarodiče. Tři nejrychlejší dostali jako skuteční závodníci lahev pravého šampaňského.

Junior STAR

S radostí oznamujeme, že náš simulátor byl i letos měřítkem kvality mladých talentovaných závodníků! Ti z vás, kteří uvažujete o účasti v soutěži Junior STAR příští rok, tak byste přípravu na kvalitním simulátoru rozhodně něměli podcenit.

Marketing festival Brno

Dvoudenním zátěžovým testem prošel náš simulátor na akci Marketing festival v Janáčkově divadle, kde byl hlavní atrakcí na stánku Sun Marketing.

CardSession Archa Praha

Simulátor RACE CLUB zavítal také do divadla Archa, kde skvěle bavil účastníky CardSession na stánku MasterCard Priceless Specials.

ČSOB Praha Radlická

RACE CLUB simulátor připraven na stanovišti na dalším eventu. Tentokrát byl spokojeným zákazníkem pojišťovna ČSOB a hosté si mohli vyzkoušet jízdu s opilými brýlemi. Díky za spolupráci patří eventové agentuře Czech Marketing.

Jan Kopecký v simulátoru RACE CLUB

Rallye jezdec továrního týmu Škoda Motorsport Jan Kopecký při jízdě na našem simulátoru. Jízdu si skvěle užil a k radosti diváků ještě několikrát svůj um předvedl. Velkou radost nám udělal příslibem spolupráce na dalším lazení a vývoji fyzikálních modelů našeho rallye módu. Těšíme se Honzo!