Splňte si svůj sen

Vytvoříme vám simulátor přesně podle vašich představ. Vybírat můžete z množství kvalitních komponent. Nabízíme vše od základního vybavení až po nejmodernější technologie. Můžeme vám také vyrobit unikátní rám a komponenty. Dopřejte si originál, představivosti se meze nekladou.

Získejte náskok před konkurencí

Jste závodní jezdec a chcete zdokonalovat své umění a udržovat se ve formě i mimo sezónu? Vyrobíme vám simulátor, jehož ovládací prvky a síly odpovídají vašemu skutečnému závodnímu vozu. Naše simulátory jsou maximálně účinný a zároveň velmi zábavný zábavný tréninkový nástroj.

Pomáháme vítězit

Pro maximální zefektivnění vašeho tréninku nabízíme unikátní službu – vytvoříme přesnou kopii vašeho vozu na základě poskytnutých telemetrických dat a s vaší zpětnou vazbou odladíme velmi přesně fyzikální model vozu. Dokážeme také vytvořit trať včetně UI virtuálních pilotů tak, že pohodlně natrénujete ideální stopu, brzdné body nebo můžete simulovat závod a vyzkoušet si předjížděcí manévry.

Kvalita a spolehlivost

Dáváme si velmi záležet na tom, aby se k vám dostal špičkový produkt. Proto při výrobě dodržujeme vysoké kvalitativní standardy a postupujeme s pečlivostí a precizností. Před předáním zákazníkovi každý komponent simulátoru důkladně testujeme a celou sestavu podrobujeme zátěžovým testům. Vy obdržíte odlazený a prověřený stroj, stačí už jen nasednout a jet.